Leginsy z kieszeniami Star Dust

229,99 

Leginsy modelujące sylwetkę z bocznymi głębokimi kieszeniami, które utrzymają telefon podczas biegania. Od kiedy zaczęłam biegać wiele lat temu poszukiwałam leginsów idealnych. Takich, które poza tym, że będą dobrze wyglądać, będą też modelować sylwetkę utrzymując mój brzuch w ryzach ale przede wszystkim będą miały kieszenie, które w końcu utrzymają telefon podczas nawet najszybszego sprintu. Nie znalazłam takich, więc postanowiłam je stworzyć sama. Po wielu próbach w końcu znalazłam materiał idealny, z którego powstały wymarzone leginsy, które zostały przetestowane na wszelkie sposoby i w każdych warunkach.

Przedstawiam Wam leginsy idealne nie tylko do biegania. Niebanalny kosmiczny wzór leginsów oraz ich użytkowość świetnie sprawdza się także w codziennym użyciu i pasują do wielu stylizacji. Jeśli jak ja kochasz leginsy i nawet na spacerze z dzieckiem brakowało Ci w nich kieszeni, to produkt dla Ciebie.

Jeśli kochasz biegać lub uprawiać inny sport a lubisz produkty najwyższej jakości, które świetnie wyglądają, idealnie modelują sylwetkę zakrywając mankamenty a podkreślając atuty i będą Ci służyć wiele lat, to produkt dla Ciebie.

Usuń
SKU: Brak danych Kategorie: ,